رئیس سازمان انرژی اتمی کشور گفت: کار رسانه‌ای جدیدی که در خصوص غنی سازی ایران آغاز شده است، حرف جدیدی نیست و ما فعالیت جاری خود را در چهارچوب ضوابط دنبال می‌کنیم.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد محمد اسلامی در حاشیه نشست امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران در واکنش به ابراز نگرانی کاخ سفید برای ۶۰ درصد غنی سازی ایران، بیان کرد: ما همان غنای ۶۰ درصد را تولید می کردیم، نه کاری را تغییر دادیم و نه ظرفیت جدیدی ایجاد کردیم. این یک هیاهوی رسانه ای است که معمولا کاخ سفید و رژیم صهیونیستی برای فضاسازی از این عبارت ها استفاده می کنند تا فشار افکار عمومی دنیا را از جرم و جنایتی که در غزه انجام می دهند، کم کنند. با طرح این موضوعات می خواهند توجه را از روی غزه برداشته و متوجه ایران کنند. تاثیر هم نخواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه این حرف‌ها یک هیاهوی رسانه ای است و اهدافی که دنبال می کنند کاملا مشخص است، تصریح کرد: مردم  مستحضر باشند که ما هیچ کار جدیدی انجام نداده ایم و همان فعالیت جاری خود را دنبال می کنیم که طبق چهارچوب و طبق ضوابط انجام می شود.

رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در ادامه، تصریح کرد: بیماران دیابتی عزیز ما زمانی که دچار زخم می شوند، خیلی رنج می برند و حتی گاهی این زخم به حدی پیشروی می کند که به قطع عضو می رسد. با پلاسمای سرد و پلاسماتراپی که انجام می شود این زخم ها بهبود می یابد و آن رنج و درد خانواده هایی که این بیماران را دارند، از بین می برد. ما قول داده ایم که این را در سطح کشور گسترش دهیم.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91366