سفیر ایران در تایلند، مقام دوم تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه را به ورزشکاران، مربیان، سرپرستان و سایر اعضای تیم اعزامی تبریک گفت.

به گزارش گروه ورزش آفتاب یزد سیدرضا نوبختی، نایب قهرمانی بانوان پرافتخار ایرانی را که با احترام به ارزش های ملی و حفظ شعائر مذهبی همراه شد بسیار ارزشمند توصیف کرد.

تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در بانکوک با نتایج پر گل تیم های هند، کویت، قرقیزستان، امارات و سنگاپور را شکست داد و در بازی نهایی در رقابتی سنگین و نفس گیر با نتیجه سه بر یک در برابر تایلند مغلوب شد.

نوبختی با شرکت در مراسم اختتامیه، جایزه بهترین بازیکن تیم ایران در این مسابقات را نیز به الهام مدیردهقان اهدا کرد.

اعضای تیم اعزامی همچنین با حضور در سفارت ایران در بانکوک با سفیر ایران دیدار و گفتگو کردند.

نوبختی در این نشست صمیمانه در خصوص دغدغه‌ها و مشکلات اعضای تیم با آنان بحث و تبادل نظر کرد.

در این دیدار، هدایایی نیز به رسم یادبود از طرف سفیر به اعضای تیم اهدا شد.

همچنین بازیکنان تیم ملی، پیراهن تیم را به سفیر ایران به عنوان یار بیست و یکم  اهدا کردند.

اعظم سنایی، الهام مدیردهقان، نگار خرم، فاطمه اسماعیلی، زهرا رضایی، حدیث خلج، یگانه بهرامی، آذین قارونی، هلیا سوهانی، فاطمه شاهسوند، نگار ارجمند، حدیثه پورهاشمی، شبنم‌ عرب، عسل حیدری، دیانا فرزام نیا، دیبا فرزام نیا، هدیه آقایی، فاطمه آقایی، زهرا قاسمی و آرزو ایزدی بازیکنان تیم ایران را در این دوره از رقابت‌ها تشکیل می دادند.

فرزاد هوشیدری، سرمربیگری و اعظم سنایی، مربیگری تیم را بر عهده داشتند و اویس حسن‌زاده نیز به عنوان مدیر تیم های ملی، کاروان اعزامی را همراهی می‌کرد

https://aftabyazdonline.ir/?p=80189