امیر سرتیپ خوش قلب با بیان اینکه اقتدار دفاعی پدافند هوایی عامل توسعه و ایجاد امنیت پایدار در کشور است، گفت: نیروی پدافند هوایی ارتش با به‌ کارگیری راهبردهای عملیاتی، تاکتیکی، خلاقانه و نیز ناشناخته از دید دشمن، در ابعاد مختلف و پیچیده، موجب اقتداری شگرف در سطح منطقه شده است.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد به نقل از ارتش، امیر سرتیپ محمد یوسفی خوش‌قلب معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی جنوب با بیان اینکه امروز در مجموعه پدافند هوایی شاهد رشد جهشی و پیشرفت لحظه‌ای علوم پدافندی هستیم، اظهار داشت: دشمنان توان ارزیابی توان ما و حمله به کشورمان را ندارند و دچار سردرگمی شده‌اند؛ چرا که تجاوز بر علیه ایران اسلامی پاسخ کوبنده و فراموش نشدنی دلاورمردان نیروهای مسلح را به دنبال خواهد داشت.

وی قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه پدافند هوایی را بازدارنده دانست و ادامه داد: دشمنان ما از رویارویی سخت با ما ناامید شده‌اند، البته این دلیل نمی‌شود که ما خللی در آمادگی خود ایجاد کنیم بلکه آمادگی ما همیشه آمادگی شب حمله بوده و هست.

امیر سرتیپ خوش قلب با اشاره به جنگ ترکیبی دشمنان علیه کشور ما خاطرنشان کرد: دست یافتن به جایگاه مطلوب در حوزه جنگ ترکیبی نیازمند آگاهی، بصیرت، دانش و علم است. برای موفقیت در جنگ ترکیبی و مقابله با دشمن باید در مسیر ولایت حرکت کنیم.

وی گفت: پدافند هوایی ارتش با بکارگیری راهبردهای عملیاتی، تاکتیکی، خلاقانه و نیز ناشناخته از دید دشمن در ابعاد مختلف و پیچیده، موجب اقتداری شگرف در سطح منطقه شده است و همین اقتدار در توسعه کشور و ایجاد امنیت پایدار بسیار موثر است.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91957