معاون رئیس جمهور با بیان اینکه روحیه جهادی تاکنون حاکم بر دولت بوده است،گفت: برنامه ریزی ها و اقدامات بی‌وقفه، جهادی و شبانه روزی دولت با همراهی و همدلی سایر قوا و نهادها، آثار مثبت فراوانی در رفع مشکلات، بهبود زندگی مردم و پیشرفت و آبادانی کشور دارد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد  سید محمد حسینی در نشست مشترک نمایندگان و منتخبان مجلس که با حضور رئیس‌جمهور، رئیس مجلس، معاونان رئیس‌جمهور، وزرا، معاونان و مدیران کل امور مجلس دستگاهای اجرایی با تاکید بر استفاده از ایام و لیالی شهرالله و تمام لحظه‌های ماه مبارک رمضان، با خیر مقدم به رئیس و نمایندگان دوره یازدهم و منتخبان دوره دوازدهم مجلس شورای اسلامی، اظهارکرد: نمایندگان مجلس یازدهم در سطح حوزه‌های انتخابیه و در سطح ملی و نیز تعامل سازنده با دولت در تصویب لوایح به ویژه لوایح بودجه و برنامه هفتم، تلاش و خدمات ارزنده ای داشتند که به واسطه آن اقدامات موثری در خدمت به مردم صورت گرفت که امیدواریم این همکاری‌ها همچنان تداوم داشته باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: بدون تردید اگر تلاش‌ها و خدمات دولت با همدلی و همراهی سایر قوا و نهادها همراه باشد می‌تواند آثار و نتایج مفیدی برای مردم و کشور داشته باشد. دولت با قوت مسیر همگرایی و همدلی را به پیش خواهد برد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت از لحظه رای اعتماد مجلس به وزرا بی وقفه و با روحیه جهادی مشغول خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات و گرفتاری‌ها و ایجاد شتاب در روند پیشرفت کشور بوده است، گفت: اعضای دولت سیزدهم بلافاصله پس از اینکه روز سوم شهریور از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفتند در وزارتخانه‌ها حاضر شدند و فردای آن روز آیت الله رئیسی به همراه جمعی از اعضای دولت به خاطر مشکلات فراوانی که مردم خوزستان در آن مقطع با آن مواجه بودند، عازم خوزستان شدند و این روحیه جهادی تاکنون حاکم بر دولت بوده است.

حسینی خاطرنشان کرد: روحیه مجاهدت و تلاش شبانه روزی اعضای دولت باعث شده که چندین مرتبه مدال افتخار از رهبر فرزانه انقلاب دریافت کنند. در هفته دولت سال گذشته رهبری فرمودند از همه دولت ها حمایت کرده ام و از دولت آقای رئیسی علاوه بر حمایت، تمجید هم می کنم و مدتی بعد دولت سیزدهم را دولت کار و فعالیت نامیدند و اخیرا هم از تلاش های فراوان دولت تقدیر کردند.

معاون رئیس جمهور در پایان یاد و خاطره شهیدان بویژه ۳۳ هزار شهید مظلوم غزه و سرداران سپاه قدس و شهدای اخیر ترور در راسک و چابهار را گرامی داشت.

https://aftabyazdonline.ir/?p=94215