کرمان حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری با حضور در بیمارستان شهید باهنر و همچنین منزل یکی از مجروحان حادثه تروریستی کرمان با تعدادی از آسیب دیدگان دیدار و گفت‌وگو کرد. 

به گزارش گروه سیاسی افتاب یزد حجت الاسلام منتظری امروز ۱۷ دی ماه بعد از ورود به کرمان ابتدا به منظور عیادت یکی از مجروحان حادثه تروریستی مراسم سالگرد شهید سلیمانی که از ناحیه دست مجروح شد، به منزل وی رفت و با تحسین روحیه ایثارگری مجروحان، ضمن آرزوی سلامتی برای وی از روند اقدامات درمانی مطلع شد.

رئیس دیوان عالی کشور در ادامه سفر به کرمان به منظور بررسی وضعیت مجروحان در بیمارستان شهید باهنر این شهر حضور یافت و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به مجروحان حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان در این مرکز درمانی قرار گرفت و برای آنان آرزوی سلامتی کرد.

حجت الاسلام منتظری همچنین ضمن تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تروریستی، بر استفاده از تمام امکانات و تجهیزات پزشکی برای درمان مجروحان این حادثه دلخراش تأکید کرد و افزود: مسئولان بهداشت و درمان از هیچ اقدامی برای بهبود فوری مجروحان دریغ نکنند.

در این دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان، مهدی بخشی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان و جمعی از اعضای شورای قضایی استان، رئیس دیوان عالی کشور را همراهی کردند.

گفتنی است رئیس دیوان عالی کشور به نمایندگی از رئیس قوه قضائیه به مناسبت سومین روز درگذشت شهدای حادثه تروریستی کرمان، در این شهر حضور یافته است.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91776