رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در ستادکل فراجا با سردار احمدرضا رادان دیدار و از زحمات و خدمت رسانی مداوم و بی منت پرسنل خدوم فراجا تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی در این دیدار گفت: دستگاهی  که بیشترین ارتباط با مردم را دارد و تمام کشور را از خطوط مرزی و روستاهای دورافتاده تا قلب شهرهای بزرگ به طور مداوم و روزانه، تحت خدمت رسانی بی منت قرار می دهد، نیروی انتظامی است. قطعا پیوند نزدیک و گسترش تعامل دوجانبه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با فراجا، کمک به تسریع و تسهیل مشکلات مردم خواهد نمود، چرا که ارتقاء کیفیت خدمت رسانی تمام دستگاهها حتی نهادهای عمومی کشور، مطالبه مردم از دولت می باشد و به همین منظور است که مردم جهت بیان مشکلات به نهاد ریاست جمهوری مراجعه میکنند.

 

در این دیدار صمیمی سردار احمدرضا رادان با ابراز خرسندی از لزوم تقویت این دیدارها به منظور تسریع در رفع مشکلات مردم، اظهارکرد: نیروی انتظامی قوی تر و مصمم تر از قبل، در کنار مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری خدمت رسان مردم است و تلاش می کند این همکاری بیش از پیش موجب کارگشایی متعدد برای ملت شریف ایران شود.

 

در پایان این جلسه که با حضور مدیران ارشد ارتباطات مردمی دولت و فراجا صورت گرفت، حجت الاسلام والمسلمین صالحی با حضور در سامانه پاسخگویی ۱۹۷ از روند مطلوب پاسخ گویی به مطالبات مردمی تشکر و قدردانی کرد.

 

گفتنی است که این دیدار، دومین حضور رئیس مرکز ارتباطات مردمی نهادریاست جمهوری در سامانه ۱۹۷ فراجا بود.

https://aftabyazdonline.ir/?p=89041