یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیر علنی مجلس، گفت: در این جلسه وزیر کشور به نمایندگان قول داد که در اسرع وقت با معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات برخورد جدی کند.

به گزارش گروه سیاسی افتاب یزد محمد رشیدی  با اشاره به جلسه غیر علنی امروز مجلس در خصوص بخشنامه اخیر وزارت کشور درباره اعمال محدودیت برای نمایندگان گفت: اخیرا معاونت سیاسی وزارت کشور بخشنامه‌ای صادر کرد که به موجب آن محدودیت برای حضور نمایندگان در کارها و پروژه‌ها اعمال می‌شد. بخشنامه‌ای که توهین به نمایندگان بود.

وی افزود: نمایندگان از این بخشنامه بسیار ناراحت بودند چون به نظر آنها این توهینی به خانه ملت و مردم و نمایندگان است؛ در همین راستا امروز مجلس جلسه‌ای غیرعلنی را با وزیر کشور برگزار کرد که آقای وحیدی توضیح داد که این بخشنامه بدون هماهنگی و اطلاع او صادر شده است؛ لذا بلافاصله بعد از اطلاع این بخشنامه را لغو کرده است.

وی افزود: با این وجود نمایندگان قانع نشدند که کسی با چنین ادبیات و نگاه در جایگاه بسیار حساس ریاست ستاد انتخابات باشد. چون خدشه به انتخابات وارد می‌شود. لذا خواستار عزل و برکناری و استعفای معاون سیاسی شدند که خود دکتر وحیدی هم تایید کرد.

این عضو هیات رئیسه مجلس در ادامه گفت: مقرر شد وزیر کشور با معاون سیاسی برخورد جدی کند و در این صورت نمایندگان قانع شدند.

رشیدی با بیان این‌که مجلس همراه و همدل با دولت است، گفت: ما بنا بر تاکید رهبری بر همدلی از دولت حمایت کرده و کمک می‌کنیم که بر همین اساس هم امروز به وزیر پیشنهادی کشاورزی رای دادیم اما تعامل و همدلی باید دو طرفه باشد.

https://aftabyazdonline.ir/?p=82715