فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام نوروز از نقاط مرزی شمال غرب، جنوب غرب، غرب و جنوب شرق کشور بازدید کرد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد  سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه فرماندهان قرارگاه‌های حمزه سیدالشهدا، نجف اشرف، عاشورا، کربلا و قدس  با حضور در مناطق مأموریتی قرارگاه های نیروی زمینی سپاه در مرزها، آخرین وضعیت مناطق و یگان‌های مختلف مستقر در مرزهای کشور، آمادگی‌های رزمی و دفاعی پاسداران و مرزداران را از نزدیک ارزیابی کرد و در گفت و گو با آنها با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو به رزمندگان اسلام از هوشیاری، روحیه و انگیزه بالا و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان در شرایط گوناگون جغرافیایی و آب و هوایی قدردانی کرد.

سردار پاکپور: آمادگی یگان‌های نیروی زمینی سپاه از حیث تجهیزاتی و نیروی انسانی مطلوب است

سردار پاکپور اظهار داشت: آمادگی کنونی یگان‌های نیروی زمینی سپاه از حیث تجهیزاتی و نیروی انسانی بسیار مطلوب است و رزمندگان با هوشیاری در حال مرزبانی از کیان اسلام و انقلاب هستند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه خطاب به مرزداران گفت: امنیت مردم و کشور مرهون تلاش های شما عزیزان است.

وی افزود: در شرایطی که مردم شب، روز و سال و به ویژه روزهای عید را کنار خانواده و در نهایت آرامش و امنیت سپری می کنند، شما با از خودگذشتگی در برابر همه عوامل تهدید کننده امنیت مردم در نقاط مرزی حضور دائمی دارید که ایفای این نقش و مسئولیت مهم و بزرگ بسیار ستودنی است.

https://aftabyazdonline.ir/?p=93818