معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با تاکید بر اهمیت انتخابات در شرایطی که دشمنان بر طبل تحریم آن می کوبند، گفت: هر رای ما تیری بر سینه رژیم کودک کش صهیونیستی و آمریکای جنایتکار خواهد بود.

به گزارش گروه سیاسی افتاب یزد سید مجید میراحمدی روز شنبه در جمع فرماندهان، روسا و مسئولان عقیدتی سیاسی پدافند هوایی ارتش،  اظهار کرد: بر اساس منظومه فکری امام و مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی ایران بر سه پایه اساسی اسلام، مردم و ولایت فقیه استوار است و بدون این ارکان، جمهوری اسلامی معنی و مفهومی ندارد.

وی ادامه داد: امام از بدو شروع قیام خود علت اصلی قیام و انقلاب را مقابله رژیم ستم شاهی با احکام نورانی اسلام و وابستگی کشور به دشمنان دین معرفی کردند، تا آخرین لحظات عمر پربرکت خویش بر لزوم حاکمیت احکام نورانی اسلام تاکید داشتند و تخطی از آن را جایز ندانستند و این از اصول تغییرناپذیر قانون اساسی است.

معاون امنیتی-انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه مردم رکن دیگر جمهوری اسلامی هستند، اظهار کرد: از نگاه امام و مقام معظم رهبری، مردم در تعیین سرنوشت کشور و اداره حکومت نقش تزیینی ندارند. مردم دارای اصالت و قاعده حکومتند.

میراحمدی تاکید کرد: امام با وجود عدم رای به بنی صدر اما به دلیل اعتقاد به آرای مردم و امانتداری آن، حکم ریاست جمهوری او را تنفیذ کردند. عامل اصلی فتنه ۸۸ نیز بر سر امانتداری از رای مردم بود.

وی خاطرنشان کرد: یک جریان سیاسی که امروز کنار دشمنان ملت از تحریم انتخابات می گوید در سال ۸۸ پس از آنکه در انتخابات شکست خورد، با طراحی قبلی و راه انداختن کمیته صیانت از آراء، نتیجه انتخابات و رای مردم را نپذیرفت و به جای اعتراض قانونی، به اردوکشی خیابانی روی آورد و برای کشور و مردم خسارت های فراوانی را به بار آورد.

معاون امنیتی-انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: تحریم های ظالمانه و بی سابقه استکبار جهانی در همین دوران آغاز و چندین ماه، کشور دچار تلاطم سیاسی و امنیتی شد اما مقام معظم رهبری برای رای مردم اصالت قائلند و این را یک حق قانونی می دانند که افراد باید خود سرنوشت خویش را تعیین کنند.

میراحمدی با بیان اینکه انتخابات، همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، یادآور شد: این دوره، اهمیت آن مضاعف است چرا که دشمنان داخلی و خارجی به شدت بر طبل تحریم انتخابات می کوبند.

وی تصریح کرد: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری برای مقابله با توطئه دشمنان باید در انتخابات شرکت و دیگران را هم به مشارکت تشویق کرد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور اظهار کرد: امروز اگر می خواهیم همراهی خود را با مقاومت و ملت مظلوم، کودکان و آوارگان فلسطین و شهدای مقاومت نشان دهیم، هر رای ما تیری بر سینه رژیم کودک کش صهیونیستی و آمریکای جنایتکار خواهد بود.

میراحمدی تاکید کرد: رکن سوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ولایت فقیه است. امام خمینی (ره) فرمودند ولایت فقیه همان ولایت رسول الله (ص)   و ولایت امیرالمومنین (ع) است. اطاعت از امر او واجب و تخطی از آن گناه است.

وی با بیان اینکه ارتش قهرمان ما یک ارتش مکتبی و ولایی است، افزود: عده‌ای شبانه روز در داخل و خارج به دنبال تقدس زدایی از امر ولایت هستند تا تاثیر و نفوذ معنوی و قدرت بسیج کنندگی و میدان آوری مردم را سلب کنند.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در طول مدت رهبری خود، کشور و مردم را از دهها گردنه سخت و پرخطر به سلامت عبور داده اند. شجاعت، مدیریت، بصیرت، تسلط بر امور داخلی و خارجی، نفوذ معنوی، قدرت فرماندهی و رهبری ایشان، قله رفیع و بی نظیر است.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91545