معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: دولت مردمی مصمم است با حمایت از فعالیتهای صادقانه گروه های جهادی با محوریت بسیج سازندگی، افق های تازه و امیدبخش از خدمت به مردم عزیزمان به ویژه قشر محروم جامعه را در گام دوم انقلاب اسلامی به منصه ظهور برساند.

به گزارش افتاب یزد محمد مخبر در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل سازمان بسیج سازندگی در ۱۷ اردیبهشت ماه و قدردانی از جهاد خالصانه و تلاش بی دریغ جهادگران بزرگ نوشته است: «بسمه تعالی.این کار اردوهای هجرت و حرکت عظیم بسیج سازندگی یکی از برکاتش خدمت رسانی است که میلیون ها نفر از این خدمت شما به صورت مستقیم بهره مند می شوند.مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی).

نهاد ارزشی بسیج سازندگی با فرمان ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی(حفظه الله تعالی) در هفدهم اردیبهشت ماه ۱۳۷۹ شکل گرفت تا با استفاده از ظرفیت جوانان انقلابی و در قالب اردوهای جهادی در راستای تحقق عدالت اجتماعی در نقطه نقطه میهن اسلامی مان گام بردارد.

امروز بسیج سازندگی و جوانان برومند جهادی به پشتوانه ۲۳ سال تجربه مفید، با تعریف جدیدی از مدیریت جهادی در عرصه های مختلف، با حضوری تعیین کننده، متعهدانه و با بصیرت، عشق و دلدادگی به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشته و در صحنه خدمت رسانی به ملت شریف ایران در برابر رهنمودهای حکیمانه فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) سر تعظیم فرود آورده و با تمکین به فرمان ۹ ماده ای معظم له ثمرات ارزشمندی را از خود بر جای گذاشته است.

کارنامه زرین بسیج سازندگی طی این سالها، حکایت از همراهی های بی وقفه این مجموعه وزین با دستگاههای اجرایی در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، اجرای پروژه های عمرانی در دور دست ترین مناطق روستایی و مرزی، گسترش برنامه های فرهنگی و تربیتی و سایر عرصه های اجتماعی دارد که هر کدام به سهم خود در زدودن غبار کاستی و محرومیت از جای جای ایران اسلامی، نقشی ارزنده داشته و دارند.

بر همین اساس، دولت مردمی مصمم است با حمایت از فعالیت های صادقانه گروه های جهادی با محوریت بسیج سازندگی به عنوان یک نهاد جهادگر انقلابی در سال مهار تورم و رشد تولید افق های تازه و امیدبخش از خدمت به مردم عزیزمان به ویژه قشر محروم جامعه را در گام دوم انقلاب اسلامی به منصه ظهور برساند.

اینجانب با گرامیداشت سالروز تشکیل سازمان بسیج سازندگی در ۱۷ اردیبهشت ماه از جهاد خالصانه و تلاش بی دریغ شما جهادگران بزرگ تقدیر نموده و توفیق شما را در مسیر پیشرفت و شکوفایی ایران اسلامی عزیز از پروردگار متعال خواستارم.»

https://aftabyazdonline.ir/?p=80207