نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که سپاه پاسداران با عملیات موشکی صادق‌الوعد بودن خود و نیروهای مسلح را نشان داد، گفت: این عملیات نشان داد که ایران اسلامی برای تامین امنیت خود هیچ کوتاهی و مسامحه‌ای نمی‌کند و خط قرمز ما امنیت است.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد ابراهیم عزیزی  با اشاره به عملیات موشکی سپاه اظهار کرد: ایران اسلامی مقتدر بارها به تمام عناصر رژیم صهیونیستی و دنباله‌روهایش در دنیا اخطار داد اگر بخواهند دست به ماجراجویی در منطقه بزنند و یا اقداماتی انجام دهند که مخل نظم و امنیت کشور ما باشد، پاسخ پشیمان‌کننده و عذاب‌آور و دردناک می‌گیرد.

وی اضافه کرد: این وعده‌ای بود که ایران اسلامی، نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعد از به شهادت رساندن برخی فرماندهان مقاومت و دو حادثه تروریستی راسک و کرمان به مردم دادند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بنده به نمایندگی از ملت ایران از اقدام به موقع و قاطعانه سپاه پاسداران قدردانی می‌کنم این عملیات نشان دهنده صادق‌الوعد بودن نیروهای مسلح و سپاه است.

عزیزی تاکید کرد: ما بارها اخطار داده و تاکید کردیم که رژیم صهیونیستی دست از این اقدامات بردارد، عناصر متوحش داعش هم بدانند که در ایران اسلامی جایی برای این اقدامات ندارد.

وی اضافه کرد: این عملیات نشان دهنده اقتدار و قاطعیت نیروهای مسلح و صادق‌الوعده بودن و وفاداری آنها به ملت بزرگ ایران است و این‌که ایران اسلامی برای تامین امنیت خود هیچ کوتاهی و مسامحه‌ای نمی‌کند و خط قرمز ما امنیت ما است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با طرح هشداری اظهار کرد: اگر از این به بعد عناصر پلید داعش و گروهک‌های وابسته به داعش و رژیم صهیونیستی دست به این نوع اقدامات بزنند و رفتارهایی نشان داده که برای جمهوری اسلامی ایران غیرقابل تحمل باشد، با پاسخی به مراتب سنگین‌تر و دردناک‌تر مواجه خواهند شد.

وی تاکید کرد: این اقدام باعث اعتماد، امید و خوشحالی همه مردمان و غم و اندوه و عذاب برای دشمنان ما شد. قطعا هر اقدامی پاسخی دارد و پاسخ ما هم سنگین‌تر و دردناک‌تر است.

عزیزی در پایان مجددا اظهار کرد: به نیابت از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کمیسیون امنیت ملی از اقدام شجاعانه سپاه تشکر می‌کنم این همان انتظاری بود که مردم از سپاه پاسداران و نیروهای مسلح برای اقدام قاطع و به موقع در برابر دشمنان داشتند.

https://aftabyazdonline.ir/?p=92273