سیستان و بلوچستان وزیر کشور گفت: گروهک‌های تروریستی که به دنبال برهم زدن آرامش، امنیت و وحدت مردم استان سیستان و بلوچستان هستند از سوی رژیم صهیونیستی حمایت می‌شوند.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد احمد وحیدی شامگاه شنبه، ۲۵ آذر در بدو ورود به فرودگاه کنارک واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سفر به استان سیستان و بلوچستان به دلیل بررسی حادثه‌ای که در شهرستان راسک اتفاق افتاده انجام شده است.

وی ادامه داد: پس از حضور در زاهدان اکنون به چابهار آمده‌ایم که با حضور از نزدیک در راسک ابعاد موضوع حمله تروریستی به مقر انتظامی این شهرستان را مورد بررسی قرار دهیم تا اقدامات لازم در این راستا صورت گیرد.

وزیر کشور با اشاره به اینکه افراد گروهک‌های تروریستی از سوی رژیم صهیونیستی حمایت می‌شوند، عنوان کرد: انتظار ما این است که کشورهای همسایه ما نیز نسبت به کنترل مرز دقت بیشتری داشته باشد چرا که روشن شده است که گروهک‌های تروریستی از آن طرف مرز آمده‌اند.

وی گفت: از همین رو انتظار داریم از طرف دولت پاکستان با کنترل دقیق مرزها با جمهوری اسلامی ایران و کنترل نقاطی که گروهک‌های تروریستی به این سوی مرز آمده‌اند دیگر شاهد چنین اقدامات و عبور متجاوزانه‌ای به مرز نباشیم.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91022