هرمزگان وزیر کشور گفت: اسکله شناوری برای صیادان بوموسی در حال احداث است و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد احمد وحیدی ظهر امروز (هفتم دی‌ماه)، در حاشیه سفر به جزیره بوموسی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در تلاش هستیم مشکلات موجود در جزیره بوموسی را در اسرع وقت رفع کنیم و کمبودها برطرف شود. یک سری از منازل نیمه تمام در جزیره وجود دارد که به زودی تکمیل و تحویل مردم شریف جزیره خواهد شد.

وزیر کشور بیان‌کرد: اسکله شناوری برای صیادان در دست احداث است و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید ضمن اینکه مجموعه ورزشی این جزیره نیز در حال تکمیل است.

برای حمل و نقل دریایی و تقویت تفریحات در جزیره بوموسی تمهیداتی اندیشیده شده است

کشورهای همسایه حواسشان باشد با سخنان واهی روابطشان  را با کشور بزرگ ایران دچار خدشه نکنند

وحیدی اظهار کرد: برق جزیره بوموسی تقویت خواهد شد و در حوزه تفریحات نیز طرح‌هایی دنبال می‌شود ضمن اینکه برای حمل و نقل دریایی و هوایی نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.

وی با اشاره بیانیه اخیر روسیه و کشورهای عربی در رابطه با جزیره بوموسی، گفت: اظهارات بی‌پایه، واهی و باطلی که در رابطه با جزایر گفته می‌شود سخنانی باطل است که قبلاً هم گفته می‌شد.

وزیر کشور عنوان‌کرد: این مسائل جهت برهم زدن روابط کشورها بازگو می‌شود و باید دقت کنند و بدانند که صدام نیز از این حرف‌ها می‌زد و نباید دیگر این سخنان تکرار شود.

وحیدی خاطرنشان‌کرد: کشورهای همسایه باید حواسشان باشد که با این حرف‌ها روابط‌شان را با کشور بزرگی چون ایران دچار خدشه نکنند.

به گزارش ایسنا، بازدید از نیروگاه تولید برق بوموسی، بیمارستان و بندرگاه جزیره بوموسی از برنامه‌های وزیر در این سفر بود.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91412