فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ناوشکن دیلمان با تجهیزات به روز و تسلیحات بالا می‌تواند در ارتقای سطح کیفی توان دریایی ناوگان شمال عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد  امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش در آئین الحاق ناوشکن دیلمان در بندرانزلی با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله و با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و شهدای مقاومت، گفت: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تدابیر ستاد کل در خصوص ناوگان شمال دریای صلح دوستی باید گام‌هایی برداشته شود و امروز آخرین دستاورد نیروهای مسلح به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شود.

وی ادامه داد: ناوشکن دیلمان با تجهیزات به روز و تسلیحات بالا می‌تواند با دریامانی بالا در ارتقای سطح کیفی توان دریایی ناوگان شمال برای آموزش و پرورش نیروها و البته امداد و نجات عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

وی گفت: امروز منطقه در هندسه جهانی دچار التهاب است و تنها راه آرامش، مقاومت است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به جنایات گسترده رژیم صهیونیستی در نوار غزه، گفت: امیدواریم که مقاومت ملت فلسطین در برابر رژیم کودک‌کش صهیونیستی موفق باشد، حتماً ظلم پایدار نیست و رژیم صهیونیستی رفتنی است که این وعده حق است.

https://aftabyazdonline.ir/?p=89913