دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی از ارائه فهرست این تشکل سیاسی برای انتخابات خبرگان رهبری در تهران با سرلیستی آیت‌الله علیرضا اعرافی خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد  وهاب عزیزی در نشست خبری با اشاره به فعالیت‌های تشکل متبوعش برای انتخابات آتی، گفت: جهادگران در هر دو انتخابات مجلس و خبرگان فعالیت جدی خواهد داشت و شعار راهبردی ما تحول اقتصادی اجتماعی است که برگرفته از دغدغه رهبری مبنی بر ایجاد تحول در کشور است. ما تصمیم داریم با شعار تحول اقتصادی اجتماعی که نیاز ضروری کشور هست وارد انتخابات شویم و یک لیست متشکل در تهران و شهرستانها معرفی کنیم.

وی افزود: برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در تهران یک لیست با سرلیستی آیت‌الله علیرضا اعرافی معرفی‌ می‌کنیم و در دیگر استان‌ها نیز با شناسایی افراد اصلح از آنان حمایت رسانه‌ای و ستادی داریم.

عزیزی تاکید کرد: در این دوره از انتخابات، اهمیت مجلس خبرگان رهبری به مراتب مهم تر و سرنوشت سازتر از انتخابات مجلس شورای اسلامی است. بنابراین برنامه‌ریزی کرده‌ایم که دو لیست ائتلافی به موازات هم معرفی کنیم.

این فعال سیاسی یادآور شد: شورای نگهبان می‌تواند در فرصت باقی‌مانده بررسی صلاحیت نامزدهای مجلس و خبرگان با دریافت فحوای اصلی پیام رهبری تاثیرگذار باشد و بعد از شورای نگهبان نوبت فعالان سیاسی است که با فعالیت‌ها و اقدامات جهادی وارد عرصه مبارزه شوند.

وی افزود: از وزارت کشور درخواست می‌کنیم زمینه حضور گروه‌های خودجوش و آتش به اختیار را فراهم کنند تا برای حضور مردم شرایط لازم ایجاد شود.

https://aftabyazdonline.ir/?p=92153