فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی، هفته قوه قضائیه را به حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای و کارکنان قوه قضائیه تبریک گفت.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد به نقل از روابط عمومی ارتش، متن پیام امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به این شرح است:

« بسم الله الرحمن الرحیم
وَ إِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطینَ «مائده آیه ۴۲»
برادر ارجمند حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای
ریاست محترم قوه قضائیه
سلام علیکم؛
هفتم تیرماه، سالروز شهادت رهرو صدیق حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) و همرزم خستگی ناپذیر حضرت امام خامنه‌ای ( مد ظله العالی )، آن عالم عامل، حضرت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق انقلاب که به عنوان هفته قوه قضائیه نامگذاری شده، فرصتی است مغتم تا علاوه بر ارج نهادن به مقام شامخ آن شهیدان گرانقدر، اقدامات انقلابی  و تلاش مجاهدانه قوه قضاییه در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی بویژه در سالهای اخیر برای مردم شریف و عزیز، تشریح و تبیین شود.

قوه قضاییه با ریاست حضرتعالی، به حول و قوه الهی و بدون توجه به تهدید، تخریب، تضعیف و  جنگ نرم دشمنان ایران اسلامی در تلاش است تا مقتدرانه در حوزه ماموریت خود از جمله تعمیم عدالت، پیشگیری و مبارزه با فساد اقدام کند و در این مسیر پر شیب و نشیب، توفیقات بسیاری نیز داشته است.

اینجانب با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایشان، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به جنابعالی و آحاد کارکنان این نهاد مقدس تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون آن ریاست محترم  و همکاران گرانقدر را تحت رهنمودهای رهبر حکیم انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی»

https://aftabyazdonline.ir/?p=82891