فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی گفت: ستاد کل نیروهای مسلح قرارگاهی به نام جوانی جمعیت تشکیل داده و نیروهای مسلح در حال اجرای تکالیف آن هستند.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه همایش فرماندهان نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ستاد کل نیروهای مسلح قرارگاهی را به نام جوانی جمعیت تشکیل داده که این قرارگاه ۱۲ تکلیف را برای نیروهای مسلح تعیین کرده است و نیروهای مسلح در حال اجرای آن هستند.

وی افزود: بخشی از مواردی که در این تکالیف آمده، مشوق‌های فرزندآوری است؛ بدین ترتیب که در صورت ازدواج وامی تعلق می‌گیرد، امتیازات بیشتری برای دریافت منازل سازمانی اختصاص می‌یابد، وضعیت تأهل در نقل و انتقالات لحاظ می‌شود و هدیه فرزندآوری هم اعطا خواهد شد. در زمینه درمان ناباروری هم اقدامات خوبی صورت گرفته که از آن جمله می‌توان به درمان رایگان این بیماری اشاره کرد؛ از سوی دیگر به دنیا آمدن هر یک از فرزندان نیز امتیازات جداگانه‌ای به همراه دارد.

موسوی تاکید کرد: تمام مخارج ازدواج‌هایی که در مراکز آموزشی و دانشگاه‌های نیروهای مسلح به‌صورت گروهی برگزار می‌شود را نیروهای مسلح پرداخت می‌کنند و در کنار آن، سفرهای زیارتی هم برای زوج‌ها لحاظ خواهد شد.

https://aftabyazdonline.ir/?p=81504