جانشین فرمانده کل سپاه در تجمع «بزرگ ۳۰ هزار نفری بسیجیان» سراسر استان و شهر اهواز گفت: بسیج گروهی بی ادعا و تمام نشدنی است و هر کاری را که بسیج و سپاه وارد شدند ، موفق شده است.

به گزاش گروه سیاسی  آفتاب یزد  به نقل از سپاه نیوز؛ سردار دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تجمع «بزرگ ۳۰ هزار نفری بسیجیان» سراسر استان و شهر اهواز گفت: بسیج گروهی بی ادعا و تمام نشدنی است و هر کاری را که بسیج و سپاه وارد شدند ، موفق شده است.

او افزود: اکنون دنیای غرب از امکانات مادی بیشتری برخوردار  است، اما نمی‌تواند در جبهه حق کوچک ترین پیروزی بدست آورند، زیرا این وعده خداوند است که در تقابل حق و باطل، حق پیروز خواهد شد.

سردار  فدوی با بیان اینکه باید مطمئن باشیم که خداوند حق را پیروز می کند، بیان کرد: دشمنان ۴۵ سال علیه انقلاب اسلامی با تمام توان اقدام کرده‌اند ولی پیروز نشده اند؛ قریب ۵۰ روز است که استکبار عالم علیه گروه کوچک ظلم می کند و در این راستا حتی به کودکان شیر خواره رحم نمی کند، اما به اهداف خود دست نیافت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: آنها ذلیلانه از راه دور مناطق مسکونی  را بمباران می کنند و کشتارشان را به بیش از ۱۴ هزار نفر رساندند.
وی  یادآور شد که ۹۲ کشور دنیا علیه اسراییل تظاهرات کردند و همچنان نیز ادامه دارد؛ در حقیقت نزدیک به ۱۰۰ کشور دنیا ظالم بودن اسراییل و مظلوم بودن فلسطین را فریاد زدند.
سردار فدوی افزود: تصویری مقتدرانه که اسراییل در تلاش بود از خود بسازد، با یک حمله بر باد رفت و شکستی مفتضحانه به وجود آورد که به خاطر استقامت، صبر و مقاومت فلسطینیان محقق شد و باعث شد که جبهه حق مظلومان عالم قوت جانی پیدا کند.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به کمک های زیرکانه مقاومت در یمن، سوریه، عراق و لبنان در کمک به مبارزان فلسطینی، گفت: بسیج در «ام القرای» جهان اسلام یعنی ایران این استقامت را آغاز کرد و بر توانمندی های خود افزود تا در نهایت تفکر انقلاب اسلامی را در همه جای دنیا گسترش داد.
وی از بسیجیان خواست که هر چقدر انقلاب اسلامی نیاز داشته باشد پای کار رفت و در این جهت نیز باور قطعی داشت که خداوند آن کار را به سرانجام می رساند زیرا همین باورها ۴۵ سال انقلاب اسلامی را جلو برده و پایدار کرده است؛ همچنین باید کار و کوشش کرد تا بتوان زودتر به اهداف خود رسید.
سردار فدوی در خصوص ظهور امام زمان (عج) گفت: حضرت حجت نمی آید مگر اینکه همه مردم دنیا خواهان آمدنش باشند؛ این قدم را انقلاب اسلامی برداشته و همه مردم دنیا حلاوت و شیرینی آن را خواهد چشید.
سردار فدوی اضافه کرد: یکی از این پیش زمینه ها برای ظهور حضرت مهدی (عج) معرفت به امام حسین (ع) است و باید به مردم دنیا شناخته شود؛ می بینیم که اکنون مردم از همه جای دنیا به سمت حرم امام سوم می رون

https://aftabyazdonline.ir/?p=89825