فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این‌که «دشمنان با همه‌ توان خود با جنگ ترکیبی علیه کشور ما هجوم آورده‌اند» گفت: ضمن ارتقای بصیرت و آگاهی خود، خانواده و کارکنان زیر مجموعه‌مان، باید بیش از پیش خود را مهیای مقابله با دشمنان کنیم تا آنان را از دستیابی به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد امیر سرتیپ کیومرث حیدری در دیدار با کارکنان قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸، تیپ ۱۲۸ متحرک هجومی و گروه ۳۳ توپخانه نزاجا گفت: امروز ولایت فقیه نماد عینی صراط مستقیم است که به لطف خدا متنعم از حضور مقتدر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) هستیم و از وجود مبارک ولی فقیه استفاده خواهیم کرد تا به رستگاری برسیم.

وی با اشاره به اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر سه اصل ولایت‌محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری بنا شده است و در کنار این اصول ۳۱ طرح لبیک را به عنوان فروع فرماندهی در نظر گرفته شده تا نیازهای کارکنان این نیرو برطرف شود که شامل طرح‌هایی برای توجه به ازدواج، خانواده‌ها، بیماران صعب‌العلاج و… است.

فرمانده نیروی زمینی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمنان خاطرنشان کرد: جنگ صرفاً به شلیک گلوله آتشین خلاصه نمی‌شود؛ چراکه این یک نوع از جنگ است و جنگ‌های دیگری از جمله جنگ‌های سیاسی، مجازی، هسته‌ای، اجتماعی، فرهنگی و در رأس همه‌ این‌ها جنگ ترکیبی است که امروزه دشمنان با همه‌ توان خود در این زمینه علیه کشور ما هجوم آورده‌اند؛ بنابراین ضمن ارتقای بصیرت و آگاهی خود، خانواده و کارکنان زیر مجموعه‌مان، باید بیش از پیش خود را مهیای مقابله با دشمنان کنیم تا آنان را از دستیابی به اهداف شوم خود ناکام بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از دلایل اهمیّت انتخابات پیش رو شرایط ویژه منطقه و تأثیر مستقیم انتخابات بر جوامع اسلامی است؛ بنابراین بسیار مهم است که کسانی به مجلس راه یابند که وفادار به ارزش‌های انقلاب، خون شهدا، نظام و ولایت فقیه باشند.

بازدید فرمانده نیروی زمینی ارتش از اماکن رفاهی، خدماتی و آموزشی قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان و دیدار با جمعی از خانواده‌های کارکنان این یگان بخش دیگری از برنامه‌های این سفر بود.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91945