فراکسیون وابسته به حزب‌الله لبنان در پارلمان این کشور با تاکید بر اینکه هیچ امنیتی به قیمت امنیت لبنان نیست، به دشمن اسرائیلی هشدار داد که مبادا درباره لبنان خطا کند چراکه در آن صورت گورستان‌ها در لبنان در انتظارش خواهند بود.

به گزارش گروه بین الملل آفتاب یزد محمد رعد، رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان در مراسم بزرگداشتی که حزب‌الله در شهرک النبطیه الفوقا برای «فضل علی سلمان شعار»، یکی از نیروهایش گرفته بود، اظهار کرد: مقاومت لبنان در مقابل دشمن اسرائیلی ایستاد و در عمل و در میدان نبرد به آن گفت که مبادا در محاسبات خود دچار خطا شود و دیوانگی‌اش را از جایی به جای دیگر در لبنان ببرد چراکه آنچه در انتظارش است، گورستان‌ها است.

رعد در این مراسم بر آمادگی کامل حزب‌الله برای مقابله تاکید کرد و گفت: اگر دشمن تاکنون بخش کوچکی از توان ما را دیده ما آماده هستیم که همه توانمان را به آن نشان دهیم.

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت لبنان افزود: آنچه در رویارویی با حمله اسرائیل به غزه انجام دادیم، در واقع در وهله اول برای حمایت از کشورمان و منابع ملی‌مان و دفاع از حاکمیت خودمان و نیز همبستگی با غزه و یاری مظلومان ساکن غزه و فلسطین و دادن این پیام به جهانیان بود که غزه هرگز در برابر این وحشی‌گری و نژادپرستی تروریستی و صهیونیستی تنها گذاشته نخواهد شد.

او تاکید کرد: دشمن اسرائیلی در تحقق اهداف سیاسی که اعلام کرده بود، شکست خورد و این شکست آشوبی را در میان مسوولان سیاسی، نظامی و امنیتی آن و نیز در داخل رژیم غاصب صهیونیستی ایجاد کرد و در آن دعوا، اختلاف‌نظر وجود داشته و انسجامی وجود ندارد.

رعد افزود: دشمن و همراهانش در نتیجه شکست در تحقق اهدافش در غزه ناامید شدند و در راستای رسیدن به آنها قلدری کرده و تظاهر به جنگی تمام عیار در لبنان می‌کنند تا به شهرک‌نشین‌های ساکن شمال فلسطین اشغالی برای بازگشت به خانه‌هایشان اطمینان دهند.

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت لبنان در ادامه تاکید کرد: هیچ امنیتی به قیمت امنیت ما وجود نخواهد داشت و توافق بین‌المللی و منطقه‌ای که در آن امنیت، حاکمیت و حق ما در سرزمین‌مان و حق‌مان برای تعیین سرنوشت خود در نظر گرفته نشده باشد، هرگز وجود نخواهد داشت، ما به دنبال حمایت از مردم و حفاظت از کشورمان هستیم و می‌خواهیم مانع از آن شویم که دشمن به حاکمیت ما تعرض کند و این تعهد مقاومت است و تمام جان‌فشانی‌هایش برای عمل به این تعهد است، ما پاداش کسانی نیستیم که از حمله شنیع خود به غزه در سطح انسانی ناامید شده و در سطح سیاسی شکست خوردند.

https://aftabyazdonline.ir/?p=92592