گلستان هم اکنون «دکتر ابراهیم رئیسی» در سفری دو روزه در قالب سفرهای استانی دولت به همراه هیئت وزیران وارد استان گلستان شد.

به گزارش گروه سیاسی افتاب یزد رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان، مورد استقبال «علی‌محمد زنگانه» استاندار گلستان و «آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی» نماینده ولی فقیه در استان قرار گرفت.

«دکتر سید ابراهیم رئیسی» در چارچوب سفرهای استانی و در «یازدهمین سفر استانی در دور دوم» ابتدا به مصلای بزرگ وحدت گرگان رفته و پس از استقبال مردمی در چهارراه شهدای این شهر با مردم گلستان دیدار می‌کند و سپس با حضور در مناطق مختلف استان از چندین پروژه عمرانی، عام‌المنفعه و گردشگری بازدید به عمل می‌آورد.

رئیس جمهور در این سفر دو روزه علاوه بر بازدید از خلیج گرگان و جزیره آشوراده، در آیین افتتاح متمرکز پروژه بزرگ فیبر نوری استان گلستان و آغاز عملیات اجرایی پروژه پتروشیمی و منطقه آزاد اینچه برون شرکت می‌کند.

همزمان با این سفر مبارک، بالغ بر ۲۶۰ هزار میلیارد ریال طرح‌ و پروژه عمرانی و اقتصادی در استان گلستان افتتاح خواهد شد و آیت الله رئیسی در دومین روز سفر به استان گلستان نیز در ظهر روز جمعه «یکم دی ماه» با مردم شهرستان مراوه‌تپه دیدار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، همزمان با سفر رئیس جمهور، «احمد وحیدی» وزیر کشور، «کیومرث هاشمی» وزیر ورزش و جوانان، «محمدعلی نیکبخت» وزیر جهاد کشاورزی، «عیسی زارع پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، «سیداحسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی، «رضامراد صحرایی» وزیر آموزش و پرورش، «بهرام عین اللهی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، «مهرداد بذرپاش» وزیر راه و شهرسازی، «محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «عباس علی آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت و «علی‌اکبر محرابیان» وزیر نیرو نیز با حضور در شهرستان مختلف استان گلستان ضمن افتتاح پروژه‌های مختلف از برخی طرح‌های در حال اجرا بازدید می‌کنند.

«حجت الاسلام و المسلمین احمد صالحی» رئیس مرکز ارتباطات نهاد، «علی سلاجقه» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، «حجت الله عبدالملکی» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، «انیسه خزعلی» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و «حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی» رئیس مرکز ارتباطات دولت و روحانیون نیز با حضور در شهرهای مختلف ضمن دیدار با گروههای مختلف مردمی، آخرین وضعیت پروژه‌ها را بررسی خواهند کرد.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91131