امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، طی پیامی خطاب به مهندس محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، فرا رسیدن روز ملی فناوری هسته‌ای را تبریک گفت.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد به نقل از روابط عمومی ارتش، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند جناب آقای مهندس محمد اسلامی معاون محترم رییس جمهور
و رییس سازمان انرژی اتمی ایران
سلام علیکم
روز ملی فناوری هسته ای، روز فتح یکی از مهم ترین قله های علم و دانش و خودباوریِ توانایی ایران و ایرانی است که با وجود کارشکنی های  شیطان بزرگ و برخی کشورهای غربی و خباثت های بی شمار رژیم غاصب صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته ای و تحمیل شدیدترین تحریم ها، موفقیت وسربلندی کشورمان در دستیابی به این انرژی پاک را طنین افکند.
باید به وجود گران سنگ دانشمندان گمنام این مرز و بوم و نخبگان جوان که با مجاهدت های بسیار و پاسداشت خون پاک شهیدانِ این مسیر منزلت افزا، گام های بلندی در خیزش علمی و دستیابی به دانش هسته ای و پیشرفت روزافزون  برای بهره مندی ملت بزرگ ایران از این نعمت الهی و کمک به رشد و بهره وری بیشتر صنایع مختلف برداشته اند، افتخار کرد و بر عزم و ایمان و امید ِ رهروان این گذرگاه عزت بخش در افق چشم انداز اقتدار آفرین جمهوری اسلامی ایران، درود فرستاد.
از خدای بزرگ توفیقات بیشتر جنابعالی و سنگربانان و پیشتازان علم و فناوری صنعت صلح آمیز هسته ای  را در سایه دعای خیر رهبر عزیز و ملت شریفمان مسئلت دارم .

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبد الرحیم موسوی

https://aftabyazdonline.ir/?p=94242