رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: اقدامات مناسب و همکاری ویژه مجموعه فراجا موجب افزایش امنیت و سلامت زائران راهیان نور شده است.

به گزارش گروه اجتماعی آفتاب یزد  سردار بهمن کارگر در دومین روز از برگزاری همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ضمن قدردانی از بازدید فرمانده انتظامی کشور از نمایشگاه «دستاوردهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در فضای مجازی»، بیان کرد: سردار رادان که عضو شورای راهبردی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است، از ابتدای حضور بنده در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، از همراهان و پشتیبانان این بنیاد بوده است.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با بیان اینکه فرمانده انتظامی کشور اشراف کاملی بر برنامه‌های راهیان نور دارد، افزود: در موضوع راهیان نور و اعزام کاروان‌ها به مناطق عملیاتی، همواره همکاری و مساعدت ویژه‌ای برای حفظ سلامت زائران از سوی مجموعه فراجا با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صورت می‌گیرد که بر این اساس از فرمانده محترم و کارکنان خدوم این نیرو تقدیر و تشکر می‌کنم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تأکید بر اینکه سال ۹۲ در ستاد مرکزی راهیان نور کمیته ایمنی را با مسئولیت فراجا تأسیس کردیم، ادامه داد: این اقدامات موجب شد وضعیت مناسبی بر راهیان نور حاکم شود و خدا را شاکریم که از سال ۹۶ هیچ‌گونه فوتی در این اردوها نداشته‌ایم.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور خاطرنشان کرد: اقدامات مناسب و همکاری ویژه مجموعه فراجا موجب افزایش امنیت و سلامت زائران راهیان نور شده است.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91773