رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی به اسماعیل هنیه، شهادت فرزندان وی توسط رژیم صهیونیستی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد  متن پیام سرلشکر پاسدار محمد باقری به شرح زیر است:

بسم‌الله الرّحمن الرّحیم

وَالَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ

برادر مجاهد جناب آقای اسماعیل هنیه

رئیس محترم دفتر سیاسی حماس

دست تبهکاران جنایت پیشه رژیم صهیونیستی، بار دیگر حادثه آفرید و در روز عید فطر، عید بندگی و سُرور مسلمانان جهان، در اقدامی که  ناشی از ضعف و زبونی و استیصال سران تروریست این رژیم است، شش تن از فرزندان و نوادگان جنابعالی را به شهادت رساند و برگ دیگری بر پرونده‌ی سیاه جنایات آنها افزود.

بی‌شک انتقام این جنایت و شهادت هزاران انسان بی‌گناه غزّه به نصّ صریح کلام خداوند تبارک که فرمود “إِنَّا مِنَ ٱلۡمُجۡرِمِینَ مُنتَقِمُونَ” بی پاسخ نخواهد ماند و با دستان پرتوان رزمندگان دلاور مقاومت اسلامی،  به سزای اعمال ننگین‌شان خواهند رسید.

این اقدامات تروریستی نه تنها ناشی از اقتدار رژیم صهیونیستی نمی‌باشد، بلکه نشانه‌ سردرگمی، استیصال و ناتوانی آنها در تغییر محاسبات مردم مقاوم فلسطین و مجاهدان فلسطینی است.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت فرزندان گرامی آن جناب، خاطر شریف را به بشارت حضرت حق متعال به صابران متذکر میگردم که فرمود: وَبَشِّرِ ٱلصَّـٰابِرِینَ ٱلَّذِینَ إِذَآ أَصابَتۡهُم مُّصِیبَهٞ قَالُوٓاْ إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّآ إِلَیۡهِ راجِعُونَ، رحمت و مغفرت الهی را برای آن عزیزان و صبر و سکینه برای جنابعالی و  بازماندگان از خداوند متعال مسألت مینمایم.

https://aftabyazdonline.ir/?p=94307