شورای‌ عالی امنیت ملی کشور در پی انفجار تروریستی در مراسم چهارمین سالگرد شهید سلیمانی، جهت اخذ تصمیمات میدانی، در اولین فرصت تشکیل جلسه داد و پس از ارائه و بررسی گزارشات مراجع اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی مقرر شد هر چه سریع‌تر عاملان مزدور حمله تروریستی کرمان شناسایی و با عاملان و یا پشتیبانان این جنایت برخورد قاطع شود.

به گزارش گروه سیاسی افتاب یزد  در پی انفجار تروریستی در کرمان از سوی دشمنان وحدت و انسجام ملت ایران در مراسم چهارمین سالگرد شهید سلیمانی، جلسه شورای‌عالی امنیت ملی جهت اخذ تصمیمات میدانی، در اولین فرصت تشکیل و پس از ارائه و بررسی گزارشات مراجع اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی مقرر شد:

دستگاه‌های اطلاعاتی سرنخ‌های به دست آمده از این عملیات تروریستی را با سرعت پیگیری و عاملین مزدور آن را شناسایی و معرفی کنند.

نقش مغزهای مفسدی که همواره با حمایت از تروریست‌ها در هدف قرار دادن کور زنان و مردان و کودکان بی‌گناه در نقاط مختلف جهان نقش‌آفرین بودند، در این حادثه به طوری دقیق شناسایی و گزارش کنند.

دستگاه‌های ذیربط نسبت به پیش‌بینی و پیگیری و برخورد قاطع با عاملان و مجازات عادلانه آمران یا پشتیبانان این جنایت اقدام کنند.

https://aftabyazdonline.ir/?p=91675