قرارگاه اجتماعی خدمت‌رسانی در سفرهای استانی هیات دولت، با عضویت دستگاه‌های حمایتی و تشکل های مردمی به ریاست رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری تشکیل می‌شود.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد نشست «هم افزایی مومنانه خدمت رسانی» با حضور مدیران کل رسیدگی به شکایات و درخواست های مردمی و نیز بازرسی و ارزیابی عملکرد مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران عامل بنیاد کرامت رضوی، هلدینگ حمایتی وابسته به بنیاد علوی، ستاد دیه، بنیاد خیریه بین المللی آبشار عاطفه ها و معاونین و مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، بنیادشهید و امورایثارگران، وزارت دادگستری، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و صندوق کارآفرینی امید در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزارشد.

در این نشست موضوعاتی از قبیل آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیر عمد، اهداء جهیزیه، اشتغال و همچنین مساعدت های معیشتی مورد بررسی قرار گرفت و بر تقویت خدمت رسانی به مردم و ایجاد وحدت رویه در این زمینه تاکید شد.

این نشست که در راستای گسترش و هم‌افزایی خدمات مؤمنانه و ویژه دولت در سفرهای استانی رئیس محترم جمهوری به استان‌ها بود، با اقداماتی از قبیل: آزادسازی تعداد بیش از ۳۰۰ نفر از زندانیان جرائم مالی غیر عمد، اهدای صدها جهیزیه به زوج‌های کم برخوردار، و …  که توسط مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری و با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهادریاست جمهوری همراه بود.

در پایان مقرر شد طبق ظرفیت قانونی نظام نامه مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، نسبت به تشکیل قرارگاه خدمت رسانی در حوزه های حمایتی با عضویت دستگاه های حاضر در کمیته های تابعه آن اقدام شود.

https://aftabyazdonline.ir/?p=89855