مشاور وزیر دفاع گفت: اسرائیل نیاز به التهاب بیشتر دارد و در زمان و وقت خود نیروهای امنیتی و نظامی ما تاوان حمله به کنسولگری کشور ایران در سوریه توسط رژیم صهیونیستی را خواهد گرفت.

به گزارش گروه سیاسی افتاب یزد فضل‌الله حیدری‌فرزان جمعه ۱۷ فروردین در مراسم راهپیمایی روز قدس شهرستان اسدآباد که با حضور پررنگ مردم این شهرستان برگزار شد در جمع راهپیمایان، اظهار کرد: اسرائیلی که ۷۵ سال پیش با کت و شلوار شیک وارد اسرائیل شد و مظلوم‌نمایی کرد و آمریکا و کشورهای غرب پشت سر او ایستادند شرایطش طوری شده که دیگر محل امنی برای سرمایه‌گذاری نیست و کشورها به آن اعتماد ندارند و تمامی مرزهای آن در تیررس جبهه مقاومت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: امروز ۱۸۲ روز از واقعه حمله حماس به رژیم صهیونیستی می‌گذرد، بعد از جنگ و حمله حماس رژیم صهیونیستی چند نکته در دکترین رژیم اشغالگر قدس بروز و ظهور کرد که نابودی حماس، زود تمام شدن جنگ و نمایان شدن برتری اسرائیل نسبت به جهان غرب از جمله این دکترین‌ها بود.

مشاور وزیر دفاع بیان کرد: هیچ‌یک از این دکترین‌های رژیم اشغالگر قدس محقق نشد، امروز جنگ اسرائیل با حماس فرسایشی شده و نه جنگ تمام شد و نه حماس از بین رفت و نه برتری و اعتلای رژیم صهیونیستی نمایان شد.

وی با بیان اینکه امروز اسرائیل و همه حامیان وی در دنیا مستأصل هستند و باید به جبهه مقاومت دست مریزاد گفت، تصریح کرد: سقوط پول اسرائیل و درگیری اقتصادی آنها، از بین رفتن توریست اسرائیل و نیز بازگشت ۵۰۰ هزار نفر از اسرائیل به مبدأ خود همه و همه نشان از مرگ تدریجی اسرائیل دارد و این گام اول پیروزی است.

وی در ادامه تصریح کرد: امنیت، آسایش، راحتی و پیشرفت امروز کشور خود را مرهون خون تک تک شهیدان هستیم که در راه وطن و اسلام جان خود را فدا کردند و اجازه نخواهیم داد خون آنها پایمال شود.

حیدری‌فرزان ادامه داد: دشمنان اگر بخواهند با دنیای ما بازی کنند با تمام دنیای آنها بازی می‌کنیم و اگر ضرری به ما برسانند با تمام قوا در برابر دنیا می‌ایستیم و این یک راهبرد استراتژیک، منظم، دقیق و پیوسته است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در تمام ۴۵ سال گذشته در برابر توطئه‌های دشمنان صبر نکرده و پاسخ این توطئه‌های دشمنان را داده است، تصریح کرد: بدون اینکه بخواهیم اتفاقی برای جغرافیای کشورمان بیفتد با تمام قوا در مقابل استکبار ایستاده‌ایم.

حیدری‌فرزان یادآور شد: پیش‌بینی غرب برای اتفاقات پیش‌رو این است که نظام قدرتمند جمهوری اسلامی در بازی غرب نخواهد افتاد، اسرائیل نیاز به التهاب بیشتر دارد و در زمان و وقت خود نیروهای امنیتی و نظامی ما تاوان حمله به کنسولگری کشور ایران در سوریه توسط رژیم صهیونیستی را خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: برادران و خواهران به سکان‌دار نظام مقدس جمهوری اسلامی خود اعتماد داشته باشیم و پشت سر ایشان حرکت کنیم، امروز گوش و چشم ولی‌فقیه ما به گوش و چشم امام زمان(عج) دوخته شده و همه تلاش ایشان اعتلای اسلام در اقصی نقاط دنیا و حفظ وحدت کلمه است. آنچه ایشان در قبال همه دنیا انجام داد شبیه معجزه الهی بود.

وی تصریح کرد: جنگی که امروز میان کفر و همه اسلام در حال اتفاق است جنگی است که ریشه‌های آن از خیلی قبل‌تر شروع شده و تقریباً امروز به سطحی از سطوح امنیتی رسیده که همه دنیای اسلام بیدار شدند.

حیدری‌فروزان خاطرنشان کرد: بعد از جنگ جهانی دوم وقتی که پیروزهای جنگ جهانی دوم، تصمیم گرفتند بر دنیا سلطه پیدا کنند قرارشان این شد که کریدورهای زمینی وابسته به کشورها را از بین ببرند و کریدورهای اقتصادی مد نظر خود را از راه دریا ایجاد کنند و این شد که بعد از ۱۰۰ سال جاده ابریشم از بین رفت و کریدورهای دریایی بر پایه اقیانوس‌ها و کشتی‌های بزرگ اقیانوس‌پیمای غرب که آن زمان غرب در اعلاء درجه وضعیت علمی و عملی وقت بود، ایجاد شد.

وی تصریح کرد: با این اقدام همه اقتصاد دنیا در دست غرب گرفتار شد و آرام آرام این امر به جلو آمد و نهادهای بین‌المللی و کنوانسیون‌های مختلف و دادگاه‌های بین‌المللی مختلف را ایجاد کردند برای اینکه از این اقتصاد جهانی بهره خود را ببرند و این اتفاق افتاد.

حیدری‌فرزان گفت: بعد از جنگ جهانی دوم آمریکا به عنوان سردمدار پیروز غرب آقایی کرد تا زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، از همان ابتدا دنیای غرب و به ویژه آمریکا و اسرائیل این خطر بزرگ را احساس کردند و تلاش خود را به کار بستند که جمهوری اسلامی را از بین ببرند.

وی گفت: بیش از ۴۰ سال طول کشید، چندین جنگ در خاورمیانه و غرب آسیا اتفاق افتاد، هشت سال همه دنیا با جمهوری اسلامی جنگیدند و در نهایت آن کسی که پیروز شد مردم پایدار و مسلمان ایران بود.

حیدری‌فرزان با بیان اینکه بعد از آن هم غرب ساکت ننشست و همواره برای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی تلاش کرد، یادآور شد: در آن زمان جمهوری اسلامی یک گفتمان جدید با عنوان «نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی» ایجاد کرده بود و این گفتمان را به تمام دنیا آرام آرام تزریق کرد.

وی با اشاره به محصول گفتمان انقلاب اسلامی اظهار کرد: در آفریقا کشور نیجریه که قبل از انقلاب تعداد مسلمانان شیعه آن چند ۱۰۰ نفر بیشتر نبود، آمارهای رسمی این کشور امروز حاکی از آن است که ۳۰ میلیون شیعه پروپا قرص مقلد امام و رهبری در این کشور وجود دارد و این محصول صادرات انقلاب اسلامی و گفتمان انقلاب اسلامی است.

حیدری‌فرزان افزود: غرب بعد از جنگ جهانی دوم بر کشورهای آفریقایی چنبره زد و به چپاول این کشورها پرداخت، امروز این گفتمان انقلاب در برابر همه خواسته‌های غرب ایستاده است و امروز همه کشورهای آفریقایی ندای آزادی و آزادگی سر دادند و آرام آرام از یوغ استکبار خارج می‌شوند و این نیز محصول گفتمان انقلاب بود.

وی ادامه داد: امروز در غرب آسیا کشوری نوین به اسم یمن وجود دارد که محصول گفتمان انقلاب اسلامی است و چندین سال با تمام قوا کشورهای عربی با آن جنگیدند و امروز این کشور در هفته پیش اعلام کرد موشک‌های هایپرسونیک خود را که تنها چهار یا پنج کشور پیشرفته دنیا از جمله ایران دارای تکنولوژی آن هستند را رونمایی کرده است.

مشاور وزیر دفاع با بیان اینکه یمن محصول گفتمان انقلاب اسلامی ایران است، افزود: امروز یمن تیری بر چشم دشمنان انقلاب اسلامی شد و این محصول مبارکی برای کشور جمهوری اسلامی است.

وی گفت: امروز که اسرائیل بعد از گذشت چهل و چند سال تلاش بی‌وقفه در مقابل جمهوری اسلامی نتوانسته به خواسته خود برسد، تلاش مذبوحانه می‌کند. امروز در درون رژیم اشغالگر قدس چنددستگی ایجاد شده و عناصر سیاسی و اطلاعاتی آن به جان هم افتادند و این محصول گفتمان انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه اسرائیل غده سرطانی جهان رو به اضمحلال و مرگ تدریجی بوده و آش به قدری شور شده که هم‌پیمانان اسرائیل او را به واسطه کشتار و نسل‌کشی در غزه محکوم می‌کنند، بیان کرد: امروز محور مقاومت که زاییده گفتمان انقلاب اسلامی است، از پاکستان، افغانستان، کشمیر، نیجریه، شمال آفریقا و یمن محصول گفتمان انقلاب ما را به همراه دارند.

حیدری‌فرزان تأکید کرد: جنگ جهانی سوم آغاز شده است و ما در بطن این جنگ آب دیده شده‌ایم و امروز همه دنیای کفر در مقابل دنیای اسلام ایستاده‌اند. امروز مهمترین داشته ما در میان ملت‌های اسلامی وحدت است و این وحدت مردم و زنان ملت ایران اسلامی نعمت بزرگی به شمار می‌رود که باید قدر آن را بدانیم.

https://aftabyazdonline.ir/?p=94103