یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد:هر یک ریالی که از هر مسلمان یا غیر مسلمانی در جیب اسرائیل سفاک و پلید برود، آنهایی که این پول را دادند در ریختن خون کودکان و زنان فلسطینی شریک هستند.

به گزارش گروه سیاسی  آفتاب یزد عبدالعلی رحیمی مظفری با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور در اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی در ریاض در راستای ضرورت توقف جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، بیان کرد: نقش آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی در غزه مانند نقش پدر و پسر در یک جنایت است. زمانی پشت پرده از این رژیم حمایت می کردند. زمانی کلامی و امروز نیز با تمام توان و تجهیزات آمریکا به کمک رژیم صهیونیستی آمده و در جنایات آن شریک است. حتی با قطعنامه‌هایی که برای کمک به مردم مظلوم غزه است مخالفت کرده و از برپایی آتش بس نیز جلوگیری می کند.

وی در ادامه اظهار کرد: مشخص است که دست آمریکا به خون مردم مظلوم غزه آلوده بوده و اسباب این جنایت بیشتر از اسرائیل، آمریکا است که می‌خواهد نظم جهانی خود را که قصد دارد برای کل دنیا تصمیم بگیرد را حفظ کند. حمایت از مردم غزه و ارسال کمک‌های بشردوستانه برای این مردم ضرورت است. حتی اگر روحیه مسلمانی را کنار بگذاریم، روحیه انسانی اقتضا می‌کند تا از این مردم حمایت شود.

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر این رژیم بر حق بوده و سرزمین مردم فلسطین را غصب نکرده است پس چرا اینقدر می ترسد؟ این کودک کشی حاکی از نابودی این رژیم در آینده نه چندان دور است. امروز مردم فلسطین از حداقل‌ها یعنی آب و غذا و دارو محروم شده اند.

وی در ادامه تاکید کرد: امروز انسانیت رژیم صهیونیستی زیر سوال است؛ بحث مشروعیت دیگر مطرح نیست. ارتش این کشور تروریست است. هر یک ریالی که از هر مسلمان یا غیر مسلمانی در جیب اسرائیل سفاک و پلید برود، آنهایی که این پول را دادند در خون این کودکان شریک هستند. کشورهای اسلامی باید روابط تجاری و سیاسی خود را به طور کامل با این رژیم قطع کنند. هر کس روابط خود را با اسرائیل قطع نکند به طور غیر مستقیم وارد جنگ با کودکان و زنان بی گناه شده است.

https://aftabyazdonline.ir/?p=89225