برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از دیدار برابر تایلند به یک سوال انتقادی واکنش تندی نشان داد.

به گزارش گروه ورزش افتاب یزد به نقل از الشرق الاوسط، تیم ملی فوتبال عمان با هدایت برانکو ایوانکوویچ در بازی نخست خود در جام ملت های آسیا برابر عربستان با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

عمان در حالی در این بازی شکست خورد که با یک گل از حریف خود پیش بود و این باعث شد تا انتقادهای از برانکو شود.

سرمربی کروات در پاسخ به این سوال که آیا تفکرات دفاعی او باعث شد تا عمان برابر عربستان شکست بخورد، اینگونه پاسخ داد : از این سوال متعجبم. آیا ممکن است کسی متقاعد شده باشد که بتوانیم عربستان را با ۳ یا ۴ گل شکست دهیم؟ عربستان تنها تیمی بود که در جام جهانی قهرمان جهان را شکست داد و اکنون تیم عربستان تنها نامزد قهرمانی است که متقاعد کننده ظاهر شد.

برانکو ادامه داد: بازی سختی پیش رو داریم و نهایت تلاش خود را برای پیروزی به کار می گیریم. در بازی برابر عربستان نشان دادیم که تیم ما چه توانایی های دارد. من فلسفه خاص خود را دارم و آن را تغییر نمی‌دهم. برابر عربستان در دقیقه ۹۷ شکست خوردیم و این توانایی ما را نشان می دهد. به همه تیم ها احترام می گذاریم اما از هیچ تیمی نمی‌ترسیم.

او در واکنش به جدایی از تیم ملی فوتبال عمان گفت: قرارداد من در ماه آینده به پایان می رسد و فعلا تنها روی تیم ملی فوتبال عمان و بازی های پیش رو تمرکز دارم.

https://aftabyazdonline.ir/?p=92297