نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: با موشک باران اهداف گروه‌های معاند و ضدانقلاب بار دیگر اقتدار نظام اسلامی به نمایش درآمد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد حمیدرضا کاظمی با اشاره به عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه متجاوزان تروریستی، بیان کرد: با توجه به صف آرایی که معاندین نظام در خارج از مرزهای کشور داشتند، لازم بود که پاسخی به آنان داده می‌شد. این عملیات سپاه پاسداران نشان داد که نظام جمهوری اسلامی ایران نه تنها اشراف اطلاعاتی کاملی به پیرامون خود دارد بلکه در عمق کشورهای هدف نیز این اشراف اطلاعاتی وجود دارد.

وی در ادامه اظهار کرد: از سوی دیگر با موشک باران اهداف گروه های معاند و ضدانقلاب بار دیگر اقتدار نظام اسلامی به نمایش درآمد. ضمن اینکه جمهوری اسلامی ایران اشراف دقیقی بر فعالیت معاندین دارد، با اقتدار نیز با آنها برخورد خواهد کرد تا درس عبرتی برای دیگران باشد و گامی علیه نظام جمهوری اسلامی برندارند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پاسخ محکمی به تروریست‌ها داده شد، تصریح کرد: هر کس که دست به اقدامی علیه نظام جمهوری اسلامی بزند، به همین سرنوشت دچار خواهد شد و با موشک های جمهوری اسلامی ایران در یک عملیات هدفمند مورد حمله قرار خواهد گرفت.

پاسخ محکم سپاه به تروریست‌ها/عملیات موشکی سپاه درس عبرتی باشد برای معاندین

وی ادامه داد: رژیم خودکامه اسرائیل از یک فضایی استفاده کرد تا بتواند با کشورهای اسلامی ارتباط برقرار کند اما با اقداماتی که صورت گرفت شاهد اتحاد نیروهای مقاومت در  نقاط مختلف کشورهای اسلامی و در سطح منطقه هستیم.

کاظمی در پایان تاکید کرد: تلاش رژیم صهیونیستی نتیجه عکس داد و دیگر جایگاهی در بین امت اسلامی ندارد. دولت هایی که  سرسپرده بوده و قصد برقراری ارتباط با آن رژیم را داشتند اکنون در خوف به سر می برند و جرئت ارتباط گیری با این رژیم منحوس را ندارند.

بامداد امروز سه‌شنبه ۲۶ دی ماه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور سه اطلاعیه، از موشک‌باران و انهدام مقر جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) در اقلیم کردستان عراق، انهدام محل‌های تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با جنایات اخیر تروریستی کرمان و راسک در سوریه و انهدام مقرهای جاسوسی و تجمع گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی در منطقه با موشک‌های بالستیک خبر داد.

https://aftabyazdonline.ir/?p=92270