وزیر اقتصاد و دارایی گفت: با بهره‌گیری از ظرفیت مربوط به پروژه‌های مولدسازی تلاش داریم تا بخشی از کارهای زمین‌مانده و نیمه‌کاره تسریع و تعیین تکلیف شود.

به گزارش گروه اقتصادی آفتاب یزد احسان خاندوزی (پنجشنبه، ۱۶ آذرماه) در جریان سفر یک روزه به زنجان در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در این استان به لزوم هم‌گرایی در پیشبرد امور تاکید کرد و افزود: مدیران باید کار جهادی کنند تا اعتماد مردم که سرمایه اصلی دولت هستند، تقویت شود.

وی اظهار کرد: استان زنجان در پیگیری و اجرای طرح‌های تحولی موفق عمل کرده است و طی ۲ سال گذشته بر اساس شاخص‌ها، مدیران اقتصادی این استان جزو مدیران خوب بوده‌اند و ما کمترین چالش را در حوزه اقتصاد و دارایی در زنجان داشتیم.

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: باید بتوانیم با کمک دستگاه‌های اجرایی در گام اول اعتماد را به جامعه برگردانیم و مولدسازی از جمله راه‌های برون‌رفت کشور از تنگنای سرمایه‌گذاری و فعالیت عمرانی است.

آیت‌الله علی خاتمی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان نیز در این دیدار گفت: وفاق و همدلی در بین مسئولان استان برای ارایه خدمات ماندگار در دولت سیزدهم وجود دارد.

شرکت در جلسه شورای اداری استان، بازدید از چند طرح صنعتی و حضور در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی از اعم برنامه‌های سفر یک روزه وزیر اقتصاد و دارایی به استان زنجان است‌.

https://aftabyazdonline.ir/?p=90529