وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی خطاب به رهبران گروه های مقاومت و ملت‌های مقاوم و صبور لبنان و فلسطین، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

به گزارش  گروه سیاسی آقتاب یزد متن  پیام حسین امیر عبداللهیان به شرح زیر است:

« بسم الله الرحمن الرحیم

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سیدحسن نصرالله
دبیرکل محترم حزب‌الله لبنان و رهبران گروه های مقاومت

جناب آقای اسماعیل هنیه
رییس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین- حماس

جناب آقای زیاد نخاله
دبیرکل محترم جنبش جهاد اسلامی فلسطین

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، بهار قرآن‌ و ماه میهمانی خداوند سبحان را به جنابعالی و همه نیروهای مقاومت و مجاهدان در برابر رژیم منفور و جنایتکار صهیونیستی و نیز به جمیع خانواده‌های معزز شهدا و مجروحان جنگ جاری و همچنین به ملت‌های مقاوم و صبور لبنان و فلسطین تبریک و تهنیت می‌گویم.

مسلمانان جهان در شرایطی به استقبال این ماه عزیز رفته‌اند که رژیم اشغالگر قدس همچنان به جنایات ضدبشری و نسل‌کُشی علیه ملت مظلوم فلسطین بویژه زنان و کودکان مظلوم این سرزمین مقدس ادامه می‌دهد و اقدام مؤثر و بازدارنده از سوی نهادهای مسئول بین‌المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل متحد برای متوقف ساختن نسل‌کُشی رژیم اسرائیل صورت نگرفته است.

از سوی دیگر در برابر حجم گسترده جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و بی‌عملی مدعیان دروغین حقوق بشر، شاهد مقاومت قهرمانانه، غرورآفرین و تاریخی نیروهای مقاومت و ملت غیور فلسطین در مقابل رژیم تا بُن دندان مسلح و مورد حمایت همه جانبه دولت آمریکا هستیم و در پرتو این مجاهدت‌ها و پایداری عزتمندانه و شرافتمندانه، دشمن صهیونیستی به هیچ یک از اهداف اعلام شده خود دست نیافته و آثار شکست تاریخی این رژیم پدیدار گشته است.

با ایمانی قلبی و مؤمنانه به تحقق حتمی وعده نصرت الهی، در این ایام و شب‌های با فضیلت و نورانی، یاد و خاطره همه شهدای مقاومت را گرامی داشته و نصرت نهایی ملت فلسطین و آزادی قدس شریف را از خداوند سبحان مسئلت می‌کنم.»

https://aftabyazdonline.ir/?p=93432