یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام را نشان خواهد داد.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد رمضانعلی سنگدوینی با اشاره به مولفه های اثرگذار بر افزایش مشارکت مردم در انتخابات، بیان کرد: در پاسخ به این پرسش که چه کار کنیم تا مردم در انتخابات شرکت کنند، باید بگویم که مدیران و مسئولان ما باید در بین مردم حضور پیدا کنند و پاسخگوی مردم باشند. هر کسی که مسئولیتی دارد باید در بین مردم حاضر شود، مطالبات مردم را بشنود و برای حل مشکلات مردم گام بردارد.

وی در ادامه اظهار کرد: بنده که اکنون نماینده مجلس هستم از کنار مردم به این نقطه رسیده‌ام. بنده با منابع مردم درس خواندم و به این نقطه رسیدم. اصل و اساس نظام ما مردم است. ستون انقلاب ما مردم هستند. ستون نظام ما مردم است. برای افزایش مشارکت در انتخابات هر کسی که مسئولیتی بر عهده دارد باید در بین مردم حاضر شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید بنشینیم حرف مردم را بشنویم و سپس تا جایی که امکان دارد باید برای حل مشکلات مردم گام برداریم. از سوی دیگر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام را نشان می دهد. نظام ما جمهوری اسلامی ایران است؛ جمهوری یعنی رای مردم؛ دموکراسی یعنی رای مردم. جمهوری اسلامی ایران بر مبنای جمهوریت و دموکراسی برپا شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: آرامش مردم در سایه اقتدار نظام بسته به حضور مردم در انتخابات دارد. آنهایی که دشمن ما هستند اگر امروز نمی توانند چشم چپ به نظام جمهوری اسلامی داشته باشند، در وهله اول به واسطه پشتیبانی مردم و در وهله دوم به واسطه خون شهدا است. این نظام آنقدر مقتدر شده است که دشمنان جرأت ندارند به نظام جمهوری اسلامی چپ نگاه کنند.

https://aftabyazdonline.ir/?p=92542