رئیس کل دادگستری استان تهران از استمرار خدمت‌رسانی به مراجعان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: در ایام تعطیلات سال جدید تعداد ۱۶۵۹ نفراز قضات کشیک در واحدهای قضایی استان تهران مشغول خدمت‌رسانی به مراجعان خواهند بود.  

به گزارش گروه سیاسی  آفتاب یزد علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران از استمرار خدمت‌رسانی به مراجعان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: یکی از سیاست‌های اصلی مجموعه قضایی استان تهران در دوره «تحول و تعالی» این است که فرایند خدمت‌رسانی به مراجعان دچار وقفه نشود و مراجعان در فرایند دادخواهی خود با مشکلی مواجه نشوند.

رئیس کل دادگستری استان تهران افزود: در همین راستا، طی دستوری تمامی واحدهای قضایی استان تهران مکلف شدند تا پیش از آغاز تعطیلات، لیست کشیک خود را در اسرع وقت تنظیم و به حوزه ریاست ارسال نمایند که خوشبختانه این مهم، اجرایی شد.

وی اظهار کرد: بر این اساس، از ۲۴ اسفندماه سال جاری تا ۲۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ تعداد ۱۶۵۹ نفر از قضات کشیک در تمامی واحدهای قضایی استان تهران مستقر خواهند شد و به ارائه خدمات به مراجعان خواهند پرداخت.

القاصی در پایان با اشاره به اینکه تاکیدات و توصیه‌های لازم به مدیران واحدهای قضایی به‌منظور تسریع در امور مراجعان در ایام تعطیلات صورت‌گرفته است، عنوان کرد: تمامی تلاش دادگستری کل استان تهران معطوف به این است که فرایند خدمت‌رسانی به مراجعان در ایام تعطیلات دچار کوچک‌ترین خللی نشود.

https://aftabyazdonline.ir/?p=93528