قزوین سخنگوی دولت در مراسم ۱۳ آبان استان قزوین گفت: اگر روزی تصور می‌شد هیمنه آمریکا نابود شدنی نیست در سال ۵۸ دانشجویان پیرو خط امام نشان دادند که این هیمنه کف روی آب است.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب یزد علی بهادری جهرمی در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان استان قزوین، اظهار کرد: ایام‌الله‌هایی مانند ۱۳ آبان ظرفیت‌هایی آشکار و مناسب برای یادآوری حقایق تاریخی است، سالروز ۱۳ آبان سالروز ایامی است که نوجوانان و جوانان این مرز و بوم ۱۵ سال بعد از تبعید امام خمینی(ره) و یک سال بعد از جنایت‌های رژیم پهلوی و آمریکا انتقام خود را از آمریکا گرفتند و نشان دادند جنایت آمریکا هرگز فراموش نمی‌شود.

وی ادامه داد: ایالات متحده و سایر مستکبران و مهمتر از همه رژیم صهیونیستی از استقلال و بیداری ملت‌ها واهمه دارد و در روز ۱۳ آبان جوانان و نوجوانان با فریاد حق‌طلبی و استقلال‌ مرکز فتنه و لانه جاسوسی علیه ملت ایران را تسخیر کرده و نقشه‌های رژیم آمریکا را نقش بر آب کردند.

به گزارش ایسنا، این مسئول بیان کرد: مستکبران از اینکه ملتی کنترل سرنوشت خود را به دست گرفته و تلاش کند آینده خود را رقم بزند ترس دارند چون بر این موضوع آگاهند اگر ملت‌های آزاده به دنبال تعیین سرنوشت خود باشند حقایق این رژیم‌های سلطه‌گر برملا خواهد شد.

وی گفت: امروز بعد از گذشت سال‌ها از وقایع ۱۳ آبان، تجمع جوانان و نوجوانان در کنار یکدیگر بیانگر این پیام علیه استکبار است که نوجوانان و جوانان حاضر در میدان، امروز راه همان نوجوانان و جوانان سال ۵۷ را ادامه داده و آن را تأیید می‌کنند و از نسل همان جوانان و نوجوانانی هستند که رئیس جمهور آمریکا را با اقدام انقلابی و خودجوش خود برکنار کردند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: در روز ۱۳ آبان گروه محدودی از دانشجویان و دانش‌آموزان کاری کردند تا صدای آن در گوش تاریخ باقی بماند و آمریکا فراموش نمی‌کند که چگونه این اقدام پایه‌های میز ریاست جمهوری کارتر را لرزاند.

به گزارش ایسنا، وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: جوانان امروز فلسطین و غزه نیز همان جوانانی هستند که برای دفاع از حق خود قیام کرده و در راه خدا مجاهدت می‌کنند و بدون شک نتیجه قیام جوانان فلسطینی نیز نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود.

بهادری جهرمی بیان کرد: حضور جوانان و نوجوانان در این راهپیمایی با شکوه نشان می‌دهد آمریکای جنایتکار هر چقدر برای سند ۲۰۳۰ هزینه کند نتیجه نخواهد داد زیرا ایرانی بیدار است و از نسل شهید بابایی است و مستکبران بدانند هرچه اقدامات دیپلماتیک، سیاسی و رسانه‌ای علیه جمهوری اسلامی انجام دهد یک آرمان علی‌وردی برای برملا کردن نقشه‌های آن‌ها کافی است.

وی اظهار کرد: در طول سال‌های پس از انقلاب دشمن هر روز ضعیف‌تر شده و ایران و ایرانی قوی‌تر می‌شود، اگر روزی تصور می‌شد هیمنه آمریکا نابود شدنی نیست در سال ۵۸ دانشجویان پیرو خط امام نشان دادند که این هیمنه کف روی آب است و اگر روزی تصور می‌شد هیمنه و قدرت نظامی رژیم صهیونیستی نابود شدنی نیست امروز جوانان غزه نشان دادند این‌ها همه یک ادعای پوشالی است.

به گزارش ایسنا، سخنگوی دولت در پایان گفت: رژیمی که سال‌ها هزینه کرد تا امنیت غرب آسیا را به چالش بکشد امروز قدرت دفاع از امنیت خود را ندارد و پدران نامشروع او باید برای نجاتش تلاش کنند و بدون شک بر اساس مبانی قرآن حق ماندنی و باطل رفتنی است و پیروزی در منطقه و جهان از آن مقاومت است.

https://aftabyazdonline.ir/?p=88834