فرمانده نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه با تمام توان در خدمت مردم مناطق سیل‌زده هستیم، گفت: این نیرو با تجهیزات کامل به کمک هموطنان سیل‌زده رفته و ضمن تامین آب شرب، غذای گرم و اقلام دارویی، امدادرسانی را در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهد.

به گزارش گروه سیاسی افتاب یزد  امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، گفت: هموطنان ما در روستاها و مناطق مختلف سیستان و بلوچستان در محاصره آب بودند و سیل راه ارتباطی آنها را قطع کرده بود که با تمام توان و تجهیزات به یاری مردم عزیز آن منطقه رفتیم.

وی درباره اقدامات و کمک‌های این نیرو به سیل‌زدگان گفت: نیروی پدافند هوایی ارتش با تجهیزات کامل به کمک هموطنان رفته و ضمن تامین آب شرب، غذای گرم و اقلام دارویی، امدادرسانی را در مناطق سیل‌زده ادامه می‌دهد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، تهیه پتو، لوازم گرمایشی و اعزام تیم‌های پزشکی را از دیگر اقدامات انجام شده این نیرو در مناطق سیل زده برشمرد و تصریح کرد: همکاری خوبی بین دستگاه‌های امدادرسان در مناطق سیل‌زده وجود دارد و گروه‌ پدافند هوایی شهیدبردبار چابهار با کلیه امکانات و تجهیزات در مناطق سیل‌زده در خدمت هموطنان سیل‌زده هستند.

https://aftabyazdonline.ir/?p=93245